BAŞARAN SONDAJ, sondaj operasyonlarında aktif olarak sahada rol almış ve bu çalışmalar esnasında edindiği tecrübeleri senelerdir ekipman tedariği alanında değerlendirmiş genç bir ekibin kurduğu yeni ve dinamik bir oluşumdur.

 

Çeşitli sondaj operasyonları ve farklı formasyonlarda karşılaşılan gereksinimlar ve sorunlar için çözümler ve ürünler önerebilecek olan tecrübeli ekibimizle yalnızca ekipman tedariğinde değil, saha uygulamalarında da sizleri tek bırakmıyoruz. Sondaj dünyasındaki yenilikleri ve gelişimleri sizin için yakından takip ediyor, yurtiçi ve yurtdışında almış olduğumız eğitimlerin ve lider firmalarla çalışmanın getirmiş olduğu vizyonumuzu sizlere doğrudan aktarıyoruz.

Temsilciliğini yapmakta olduğumuz dünyanın önde gelen sondaj ekipmanları ve makineleri üreticisi Boart Longyear´ın eksiksiz ürün yelpazesinin yanısıra, sondaj kimyasalları, karot sandıkları, kontrol aletleri ve ihtiyaç duyabileceğiniz diğer yardımcı ekipmanlarda da uygun fiyata maksimum yarar politikamızla yanınızda oluyoruz.

Türkiye´nin neresinde olursa olsun sondaj makinelerinize en hızlı halde servis hizmeti sağlıyoruz.

Kısacası siz durmayın diye biz koşuyoruz..